Úvodní stránka » Restaurace

Naše restaurace

Navštivte naši restauraci

Restaurace je svým interiérem laděna do dřeva a je k dispozici pro ty hosty, kteří chtějí uspokojit své chuťové buňky v příjemném prostředí. Kapacita restaurace je 60 míst a hosté si mohou vybrat posezení.

V příjemných boxech u krbuV příjemných boxech u krbu

Naše restaurace 2 (normální)Příjemné chvíle u dobrého jídla a pití umocní romantické posezení u krbu, který je vkusně zakomponovaný do interiéru naší restaurace.

Přímo u baru

U našeho baru se můžete občerstvit skvělým pitím. Společnost Vám bude dělat náš ochotný personál, který je připraven kdykoliv Vám splnit jakékoliv přání, popřípadě Vám poradí s výběrem pití a drinku. Bar je velice příjemně zařízen a budete se zde cítit opravdu jako doma.

Balkonek

Pro hosty, kteří chtějí v klidu posedět u kafíčka nebo si dát krapet něčeho dobrého, je zde příjemné posezení na balkonku nad restaurací s vlastním barem.

Nabídka práce:

Kontaktujte nás telefonicky  nebo na e-mail : penzion@hclub.cz

Provozní doba restaurace

Po - Čt - 10:30 - 23:00 hod.

Pátek - 10:30 - 24:00 hod.
Sobota - 11:00 - 24:00 hod.

Neděle - 11:00 - 22:00 hod.

U nás čepujeme

wifi